Стратегії розвитку рослинництва — TOP Crops

17 января 2020 в 12:31

1986

Стратегії розвитку рослинництва — TOP Crops

11 лютого Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з агроконсалтинговою компанією DYKUN проведе Міжнародний конгрес з рослинництва TOP Crops, де зберуться близько 700 представників аграрних підприємств задля обговорення ефективних технологій рослинництва та сучасних методів планування агровиробництва.


В рамках програми діятиме три одночасні секції для керівників, механізаторів та агрономів аграрних підприємств.

З кожним роком підходи до ведення агровиробництва змінюються. Сучасні умови потребують нових механізмів, тому потрібно об'єднати зусилля навколо однієї потреби – реальні дієві кейси від реальних практиків з успішним досвідом. Це конференція, на якій учасники проапгрейдують усі виробничі підрозділи підприємства і з новими знаннями будуть планувати нові аграрні рекорди України.

У фокусі обговорення конгресу —  технології вирощування високо маржинальних культур: кукурудзи, пшениці та соняшнику у всіх кліматичних зонах України. Також за підтримки партнерів, учасники матимуть змогу навчитись правильно інвестувати в техніку та технології для свого підприємства, ознайомляться з механізмами залучення коштів та визначатимуть рентабельність інвестицій.

Дізнатися більше про захід та замовити квитки можна тут.

Дата: 11 лютого, 08.00 — 19.00

Місце: UBI Конференц Хол, Київська обл., смт. Глеваха, Висильківський район, вул. Підприємницька, 10

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх