Massey Ferguson запускає додаток для управління тюками

17 февраля 2020 в 15:30

2171

Джерело фото: farmtario

Джерело фото: farmtario

Додаток Bale Link дозволяє ідентифікувати кожен тюк за допомогою додаткового RFID-чипа, а потім отримувати інформацію про цей тюк на планшеті чи смартфоні.


Під час пресування RFID-чіп прикріплюється до кожного тюку. Програмне забезпечення прес-підбирача BaleCreateTM у прес-підбирачі Massey Ferguson фіксує серійний номер RFID-чіпа, а також вагу і довжину тюка, вологість, дату і час створення тюка, місце розташування і т.д.

Інформація про тюк передається від прес-підбирача на захищені сервери AGCO за допомогою модуля зв'язку AGCO. 

Після упаковки тюка виробник сканує RFID-чип за допомогою RFID-зчитувача (ручного або встановленого на навантажувачі тюків), який отримує унікальний серійний номер та передає до додатку Bale Link через Bluetooth.

Дані про тюки отримуються з сервера AGCO через стільниковий зв’язок, після чого відображаються на планшеті або смартфоні. Історичні дані також можуть зберігатися на девайсах для перегляду в режимі офлайн.

За допомогою програми Bale Link та RFI-сканування можна отримати доступ до всієї інформації про виробництво тюка. 

Ідентифікувати, групувати і управляти тюками

Додаток дозволяє користувачеві ідентифікувати, групувати і управляти тюками на полях, або під час їх завантаження.  Bale Link дає змогу згенерувати звіт, який покаже дані щодо кожного тюка у відповідній групі. Інформація може бути надіслана електронною поштою у вигляді зведеного звіту в форматі PDF, який супроводжується доданим файлом CSV даних.

Додаток тестуватимуть в польових умовах. У вільному продажі буде доступний лише у 2022 році для Android та iOS.

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх