Квадрокоптер Agras T20 – новий сільськогосподарський флагман DJI в Європі

11 ноября 2020 в 11:00

3845

Квадрокоптер Agras T20 – новий сільськогосподарський флагман DJI в Європі

Компанія DJI, світовий лідер у виробництві безпілотних літальних апаратів для сільського господарства і розробці цифрових технологій в агросфері, 10 листопада оголосила про початок поставок дрона Agras T20 на європейські ринки.


Українські аграрії зможуть придбати T20 вже в січні 2021 р. Мультикоптернi рішення DJI сприяють зростанню операційної ефективності сільськогосподарських підприємств і дозволяють їм впевнено конкурувати з іноземними виробниками.

Висока продуктивність

У порівнянні з попередніми моделями, корисне навантаження Agras T20 збільшене до 20 кг, а радіус обприскування - до 7 метрів. Це дозволить обробляти більшу площу (до трьох гектарів) за один виліт, а погодинна продуктивність зросла до 12 гектарів.

Точне управління розпиленням

Agras T20 з вісьмома форсунками і насосом продуктивністю 6 л/хв забезпечує високу швидкість обробки полів, садів, пасовищ і т.п. Нещодавно розроблений двоканальний електромагнітний витратомір незалежно управляє потоком в чотирьох трубчастих каналах, забезпечуючи ідентичнiсть розпилення з кожного сопла. Форма форсунок, що розроблена з урахуванням вітрового поля від пропелерів, робить краплі однорідними, а їх хмару – щільною. Завдяки цьому реагент легко покриває листя рослин з обох сторін.

Безпечний політ, просте управління

Agrаs T20 оснащений всеспрямованим радаром, який може визначати навіть малопомітні перешкоди, наприклад, опору лінії електропередач. На роботу радара не впливають світло і пил, він здатний сприймати навколишнє середовище сільськогосподарських угідь в будь-яку погоду.

T20 оснащений системою моніторингу зображення в реальному часі і світлодіодним прожектором. Мультикоптер можна експлуатувати навіть в темрявi: інвестиції в обладнання продовжують роботу до ранку!

Надійний і простий в експлуатації

Складна модульна конструкція дозволяє зручно перевозити Agras T20 до місця робіт.

Основний модуль виконаний за стандартом IP67. Вузли мультикоптера пиленепроникні і водостійкі, вони не бояться корозії, міцні і довговічні.

Завдяки чотирьохканальному електромагнітному витратоміровi і електромагнітному випускному клапану, T20 автоматично випускає повітря з системи після натискання однієї кнопки, що спрощує щоденне використання.

Новий пульт дистанційного керування

Продуктивність пульта дистанційного керування значно поліпшена в порівнянні з попереднім поколінням. Додаток MG оновлено, система працює більш плавно, а інтерфейс став простіше. Надяскравий 5,5-дюймовий екран дозволяє легко працювати навіть під палючим сонцем. Зовнішні батареї збільшують час безперервного використання, автономність на вбудованому акумуляторі зросла вдвічі.

Доступ до інтернету для отримання RTK-поправок забезпечує 4G-модуль зі стандартною SIM-картою.

Рішення для різних угідь

Будь то поля, фруктові сади, луки і т.п., інтелектуальні сільськогосподарські рішення DJI дозволяють значно спростити досягнення найкращих результатів.

В умовах складного рельєфу місцевості або різноманітних насаджень, попередньо створена з деталізацією до 1 сантиметра тривимірна карта дозволяє оптимізувати роботу. Phantom 4 RTK і програмний комплекс DJI Terra здатні розпізнати, наприклад, форму і розміри кожного дерева в саду. Система, що використовує алгоритми штучного інтелекту, на підставі цих даних автоматично будує маршрут для Agras Т20, мінімізовуючи час холостих прогонів і витрату реагентів.

Корисна опція: система розсіювання

Ємність резервуара системи розсіювання твердих речовин 2.0 збільшена до 20 л, а швидкість досягає 10 кг/хв. Продуктивність праці, наприклад, при насіннєвий посадці рису, більше в 70 разів у порівнянні з ручним посівом. Система розсіювання підтримує безліч сценаріїв, в тому числі додатковий підсів пасовищ, внесення твердих добрив і т.i.

Щоб встановити систему розсіювання на Agras T20 потрібно всього 3 хвилини.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх