Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 — відбудеться 25 травня у Києві!

19 мая 2021 в 15:30

1341

Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 — відбудеться 25 травня у Києві!

Третя хвиля коронавірусу в Україні йде на спад. Суворі карантинні обмеження, які донедавна діяли в низці регіонів, в тому числі й в Києві, на тепер зняті. У зв’язку з цим Українська Зернова Асоціація й компанія “ПроАгро Груп”, які є організаторами найбільшої в Україні події на ринку зберігання, переробки, кормовиробництва, трейдингу та логістики зернової продукції — Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 — підтверджують його проведення 25 травня в м. Києві. Цього разу проведенню Форуму ніщо не повинно завадить. Організатори обіцяють забезпечити всі належні заходи щодо епідеміологічної безпеки учасників і гостей заходу.


На сьогодні для участі у Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 зареєструвалися понад 700 представників компаній агропромислового комплексу і суміжних галузей економіки, а взагалі організатори очікують понад 800 учасників цієї події. Наразі у бажаючих доєднатися до роботи форуму ще є можливість це зробити.

Учасників форму чекає різноманітна і насичена програма. Десятки цікавих і змістовних доповідей провідних фахівців зернового ринку на найактуальніші теми галузі у рамках кількох тематичних конференцій по основних темах — зберіганню, переробці, кормовиробництву, трейдингу і логістиці, виставка технологій і обладнання, нагородження компаній-переможців.

Та чи не найголовніше — це можливість безпосереднього спілкування і обміну досвідом з колегами.  

 

Grain Storage Forum ELEVATOR-2021!
Детальніше про подію та умови участі  grain-elevator-forum.com 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх