AutoWeed розробляє робота для обприскування цукрової тростини

21 октября 2020 в 11:00

2293

Джерело фото: futurefarming.com

Джерело фото: futurefarming.com

Австралійський стартап AutoWeed отримав грант в розмірі $286 тис. на розробку інтелектуального робота для обприскування бур'янів, який допомагає знизити використання гербіцидів на посівах цукрової тростини до 80%.


Технологія AutoWeed раніше призначалася для боротьби з бур'янами на пасовищах і полях.

Робот для виявлення бур’янів

Даний проект розрахований на 2 роки. Спочатку робот AutoWeed збере сотні тисяч зображень цукрової тростини, яку вирощують фермери, потім за допомогою глибокого навчання виявить бур’яни і культури.

Другий рік буде присвячений розробці і тестуванню робототехніки, яка буде прополювати культури. Університет Джеймса Кука буде стежити за розробкою інтелектуального робота для обприскування бур'янів.

Проект — результат співпраці JCU, AutoWeed і Sugar Research Australia.

Технологія точкового обприскування AutoWeed

Технологія точкового обприскування цукрової тростини потребує додаткових досліджень та розробок. Проект триватиме до серпня 2022 року. Система зараз обприскує з точністю 95% будь-який бур’ян, який розробники навчають його обприскувати. Впровадження системи AutoWeed знизить витрати води та покращить її якість, знижуючи концентрацію гербіцидів в стоках.

Система вносить гербіциди безпосередньо на цукрову тростину, також система буде розміщуватись над рослинами, що обприскувати їх зверху на ранній стадії росту.

Система виявлення і обприскування — Green on Green

AutoWeed розробляє систему виявлення і обприскування green on green, яку можна застосувати до будь-яких культур або видів трав'янистих бур'янів. Стартап провів випробування в різних місцях, де знаходяться основні види австралійських бур'янів.

Глибоке навчання в реальному часі

Стартап використовує внутрішню електроніку і обладнання від перевірених виробників. Технологія дозволяє проводити інтенсивне глибоке навчання в реальному часі. Це схоже на алгоритми, які Facebook використовує для розпізнавання осіб. А для обприскування застосовують спеціальні плати у поєднанні з точними обприскувачами

Пряма заміна

На ринку, який знає чимало конкурентів, таких як Bilberry, Bosch, Blue River і Carbon Bee, AutoWeed пропонує фермерам систему, яку можна додати до наявної техніки. Потрібно просто замінити стару систему обприскування на AutoWeed і можна працювати з будь-якою швидкістю, яку фермери зазвичай використовують при обприскуванні. 

Розробники пропонують 2- або 3-метрову систему для пасовищ, а також 36-метрову систему для широких посівів. AutoWeed має модульну систему, що робить її легко замінною і зручною для швидкого обслуговування і ремонту.

Читайте також: Головні стартапи робототехніки на агроринку

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх