2,5 млн грн на розвиток інновацій для плодоовочевої галузі

Агро Інноваційний Клуб

26 мая 2021 в 18:00

2437

2,5 млн грн на розвиток інновацій для плодоовочевої галузі

Розробники інноваційних, рішень, севрісів та послуг для малих агровиробників, що працюють у секторах вирощування та переробки овочів, фруктів та ягід можуть взяти участь в тендері на три субгранти від Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).


Ви маєте круте інноваційне рішення, сервіс чи послуги для малих та середніх агровиробників, що працюють у секторах вирощування та переробки овочів, фруктів та ягід? У вас є шанс отримати до 2,5 млн грн на вдосконалення та адаптацію вашого продукту за субгрантом від Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл

Вам обов’язково потрібно подаватись на субгрант, якщо:

- у вас діюча сервісна компанія, яка орієнтується на малих та середніх агровиробників ягід, овочів та фруктів

- у вас наявний мінімально життєздатний продукт/сервіс (MVP) 

- уже є клієнти, які використовують цей продукт або послугу.

Ви повинні запропонувати власний підхід до вдосконалення та надання послуг, залучення клієнтів на основі їх розуміння ринку, власного досвіду із врахуванням можливих проблем та перешкод.

Конкретні події (заходи) можуть включати, але не обмежуються:

  1. Вдосконалення та/чи адаптація продукту чи сервісу до потреб ММСП;
  2. Вдосконалення роботи сайту та/або мобільного застосунку.
  3. Створення та функціонування демонстраційних майданчиків на базі діючих підприємств;
  4. Інформаційно-консультативна підтримка агропродовольчих виробників щодо впровадження продуктів чи послуг;
  5. Маркетинг та просування новостворених/вдосконалених сервісів та послуг серед цільової аудиторії у тому числі проведення заходів спрямованих на популяризацію інноваційних рішень.

Усі питання потрібно надсилати на ім’я Володимира Наконечного, керівника відділу субгрантів і контрактів, на електронну адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA-34 не пізніше 18:00 за місцевим часом 11 червня 2021 р. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 14 червня 2021 р.

Заявки (слід подавати в електронному форматі на електронну пошту agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 34. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 29 червня 2021 р. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Завантажити детальний запит на подання заявок на одержання субгранту.

Проект АГРО проведе перед заявочний online семінар з 11.00 до 13.00 за місцевим часом 10 червня  2021 р. Тут ви зможете задати питанння і отримати роз’яснення щодо оформлення заявки. 

Детальніше за посиланням

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх