Політика конфіденційності AGGEEK / AGGEEK Privacy Policy

Політика конфіденційності AGGEEK / AGGEEK Privacy Policy

Будь-який сайт збирає багато даних про своїх відвідувачів. Щоб дізнатися подробиці про цей процес, на сторінці описано, які дані ми збираємо, навіщо ми це робимо та інші подробиці про твої персональні дані, які у нас є.

Як ми збираємо дані та які саме?

Для розсилки

Коли ти підписувався на наше щотижневе розсилання, то залишав там свій імейл. Щоб надіслати тобі листа раз на тиждень, нам більше нічого не потрібно. Імейл – це єдина інформація, яку ми збираємо.

Хоча ти можеш підписатися на нашу розсилку через Facebook, натиснувши кнопку під публікацією і всередині публікації. У цьому випадку ми отримуємо твій імейл, посилання на профіль, дату народження, інформацію про лайки, фото.

Для спецпроектів

Часто ми випускаємо спецпроекти. Щоб ти отримав спецпроект, коли він буде готовий, ми збираємо твої дані у два етапи. Спочатку просимо тебе залишити заявку – для цього беремо лише имейл. Це потрібно, щоб ти отримав листа з інформацією про те, що проект готовий.

Потім, коли спецпроект вийшов і ти хочеш завантажити його, ми просимо вказати імейл, ім'я, компанію, в якій ти працюєш, і номер телефону. Ці дані ми можемо надсилати своїм надійним партнерам. У кожного спецпроекту партнери різні, їх список можна переглянути на сторінці конкретного спецпроекту. Ми гарантуємо, що партнери не спамять або використовуватимуть твої дані для нечесних цілей. Вони можуть запропонувати тобі свої послуги або додавати до своєї поштової розсилки. Якщо тобі це не потрібно, ти будь-якої миті можеш відмовитися від таких пропозицій і вони тебе не потурбують.

Для пошуку співробітників

Кілька разів ми шукали співробітників — для себе і для наших партнерів. У цьому випадку ми просимо тебе залишити ім'я, номер телефону, імейл, можливо, вибрати посаду, на яку претендуєш, та завантажити файл із виконаним тестовим завданням.

Ми можемо передавати твої дані, які зберігаємо, державним органам у випадках, передбачених міжнародним законодавством та законами України.

Де зберігаються дані?

На серверах у Німеччині. Наш сайт розміщено на серверах компанії Hetzner. Ми впевнені, що це надійна компанія.

Частину даних збираємо не ми, а інші компанії, і ми не контролюємо їх

Щоб бачити, які наші статті читаєш, як довго читаєш, як переходиш від однієї статті до іншої, на нашому сайті підключено сервіс Google Analytics. Завдяки йому ми розуміємо, що тобі сподобалося, а що ні, він допомагає нам робити статті краще.

Цей сервіс підключений майже на всіх сайтах в інтернеті, оскільки Google є найпопулярнішою пошуковою системою. І він збирає багато даних: про твій вік, поле, браузер, пристрій, з якого ти нас читаєш, країну і регіон, де ти знаходишся, мобільний оператор, IP-адресу і так далі.

Ми не контролюємо ці дані, але за ними ми не можемо визначити твою особистість.

Важливо: ми не користуємося сервісом "Яндекс.Метрика", тому з нашого сайту "Яндекс" не отримує твої дані лише Google.

SendPulse – це сервіс, через який ми надсилаємо поштові розсилки. Йому потрібен лише імейл. Також він отримує доступ до тексту листа, який ми надсилаємо, тому що текст листа – це не конфіденційна інформація. Ми не надсилаємо конфіденційні листи за допомогою MailChimp.

Як довго ми зберігаємо твої дані?

Доки ти не відпишешся від нашої розсилки. Або доти, доки ти не попросиш їх видалити, якщо залишав дані не в рамках підписки на розсилку, а в рамках підписки на повідомлення про вихід спецпроекту, завантаження спецпроекту або з іншого приводу.

Чи можу я видалити свої дані?

У нас так. Для цього потрібно написати листа на адресу aggeek.net@gmail.com. Ми видалимо дані з наших баз протягом п'яти робочих днів. Але тоді ти не зможеш отримувати наші розсилки: (

Google дані можна видалити, але не через нас, цим займається Google. Деталі описані тут. Але важливо розуміти, що Google збирає твої дані просто за фактом того, що ти зайшов до інтернету, тому намагатись видалити їх майже марно. Хіба що ти перестанеш користуватися пошуковою системою, іншими продуктами Google, заходити на будь-які сайти.

SendPulse  дані можна видалити, але цим займаються вони. Деталі описані тут. Але з нашого облікового запису в MailChimp ми видалимо їх на твій запит, або ти можеш зробити це сам, якщо відпишешся від розсилки (це можна зробити прямо з листа).

Чи можу я оновити свої дані?

Так. Для цього потрібно написати листа на адресу aggeek.net@gmail.com

Ми оновимо їх протягом 5 (п'яти) робочих днів.

Я можу дізнатися, які дані ви зберігаєте про мене?

Так. Для цього потрібно написати листа на адресу aggeek.net@gmail.com

Ми відповімо протягом 5 (п'яти) робочих днів.

Хто має доступ до моїх даних?

Якщо йдеться про дані, які ми зберігаємо, то лише співробітники, які підписали угоду про нерозголошення.

А якщо я маю запитання щодо моїх даних?

Напиши нам aggeek.net@gmail.com Ми відповімо протягом 5 (п'яти) робочих днів.

Вверх