В Херсоні стартував один із найбільших аграрних заходів в Східній Європі

27 июля 2018 в 17:07

1851

Подія "АГРОПОРТ Південь Херсон 2018" зібрала 200 компаній. Загальна площа, на якій відбуваються заходи — 3000 кв.м.


Я надзвичайно рада, що мій перший приїзд в Херсон стався саме під час проведення цього масштабного агрофоруму. Ці два дні надзвичайно важливі для мене, адже є можливість поспілкуватися з виробниками та разом з ними створити концепцію максимально ефективного використання колосального аграрного потенціалу Херсонщини

заявила на брифінгу за нагоди відкриття заходу Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Ольга Трофімцева

АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 — масштабний діловий майданчик для фермерів, що з'їхалися з 16 областей України. Це один із найбільших у Східній Європі заходів, присвячених аграрній галузі та перспективам її розвитку.

Загалом на виставці площею в 3000 кв.м. представлені понад 200 компаній-учасниць, з яких тільки 25% складають представники Херсонщини. Загальна кількість відвідувачів, за оцінками організаторів, складе 5000 чоловік.

Такий масштаб під час першого Південного Агропорту, для нас, як організаторів — не просто сухі кількісні показники. Це індикатори, які свідчать про потенціал регіону, про зацікавленість партнерів з усієї України вести бізнес в регіоні

додав Дмитро Титаренко, генеральний менеджер проекту AGROPORT Ukraine.

Зараз 32% ВРП Херсонщини складає агросектор. Отже, ми маємо докласти максимум зусиль для розвитку цього напряму

зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Про потужний вплив виставки АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 на розвиток агрокомплексу та логістики регіону висловився також координатор розвитку продовольчої й сільськогосподарської організації FAO в Україні Михайло Малков:

Херсонщина є ключем до продовольчої безпеки України та, не побоюсь цього слова, світу також. Тому сьогодні ми тут, аби забезпечити правильну реалізацію та розвиток аграрних багатств регіону, а крім них також розвиток логістики — саме тому як локацію для проведення АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 ми обрали термінал Херсонського аеропорту — адже саме він має в найближчому майбутньому стати знаковим транспортним хабом для поширення нашої продукції в будь-який куточок світу.

АГРОПОРТ — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської, Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ "Авіабренд".

За інформацією прес-служби AGROPORT Ukraine.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх