Упаковка, що дихає — рішення для подовження терміну придатності продуктів

27 декабря 2019 в 17:50

3024

Джерело фото: agFunder.com

Джерело фото: agFunder.com

В Ізраїлі розробили інноваційну технологію пакування — Sufresca. Вона зменшує кількість харчових відходів та подовжує термін зберігання продуктів.


Sufresca — ізраїльський стартап, що запаковує  харчові розчини для забезпечення якісного пакування фруктів та овочів. Впровадження цієї технології принесло компанії $500 тис. від венчурної компанії VC Rimonim. Новий транш фінансування від Rimonim примножив капітал компанії, який відтепер складає $1,3 млн.

Технологія GRAS

Sufresca розробляє технологію "покриття, що дихає", яка може подовжити термін придатності на кілька тижнів без необхідності зберігати харчові продукти в холодильних приміщеннях.

Компанія зосередила свою увагу на створені упаковки для зберігання низькорослих овочів: огірків, помідорів, цибулі, часнику і перцю. Цитрусові вже давно депонують воском, а от для овочів сьогодні бракує інноваційних рішень по якісному біо-пакуванню.

Sufresca розробила шар покриття із хімічною речовиною GRAS, яка дозволяє продовжувати термін зберігання та запобігати псуванню продуктів.

Термозбіжна плівка GRAS повністю затверджена Урядом США, її можна використовувати для подовження терміну придатності харчових продуктів. Вона є повністю безпечною для споживання. Sufresca почала використовувати ці рідкі формули для створення "покриття, що дихає" для фруктів та овочів, щоб подовжувати обмін речовин, необхідний для збереження свіжості та харчової цінності плодів. 

Інші стартапи біопакування

Sufresca не єдина компанія, яка працює над подібними рішеннями. Наприклад, Apeel Sciences використовує порошок на основі апельсинової шкірки, який можна змішувати з водою та застосовувати для пакування. Інший стартап, заснований в Індонезії — Evoware — розробляє харчову обгортку з водоростей, яка біорозкладається після використання.

Компанія Hazel Technologies, заснована в 2015 році, розробила пакет для упаковки, який випускає пари, що вдвічі збільшує термін зберігання продукції та запобігає появі грибка або гниттю.

Оскільки споживачі шукають творчих рішень для пакування продуктів, які вони купують, виробники харчових продуктів та напоїв все частіше реагують на нововведення, щоб обмежити використання пластику та, можливо, зменшити виробничі витрати.

Джерело: AgFunder

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх