Українська равликова ферма вирощуватиме 200 тисяч молюсків в сезон

27 июля 2018 в 14:07

19498

На Прикарпатті відкрили ферму з вирощування равликів. Там будуть вирощувати три види молюсків та їх ікру.


22 липня відбулося відкриття першої на Івано-Франківщині ферми з вирощування равликів. Ферма "Покутський равлик" знаходиться в селі Копачинці Городенківського району.

Площа господараства — 10 соток. Але в перспективі вона зросте до півгектара. На цій землі фермерами було створено пасовисько для равликів. На нього випустили понад 200 тисяч молюсків. Додатково встановлено 350 щитів — вдень під ними молюски будуть ховатись. Вночі ж вилазитимуть в пошуках поживи.

На фермі "Покутський равлик" будуть вирощувати три сорти їстівних равликів. Молюски "дозрівають" протягом п'яти місяців — від червня до жовтня.

Розмір зрілого равлика — до 3-4 см. Ці молюски популярні в європейських країнах: Франції, Італії та Іспанії. Там м"ясо равликів дуже цінується. Воно дієтичне, майже без холестерину, збагачене білком, а також вважається афродизіаком.

Власники ферми пропонують поєднувати екзотичний продукт з традиційною кухнею. На дегустації, що відбулась під час відкриття пропонувалось спробувати равликів у різних соусах разом з дністровською юшкою, а також чернелицьким сиром — ще одною новинкою.

Приготування равликів також має свої особливості. Найкраще поєднання продукту з часниковим соусом.

Перший врожай очікують до 200 тисяч равликів. В наступному році сподіваються отримати ікру равликів. Це дорогий делікатес — 50 г продукту коштує $2,5 тис.

Експорт равликів власники ферми планують налагодити вже восени.

Розведення равликів — це прибутковий бізнес, який можна опанувати. А починати потрібно з вивчення сучасних підходів.

Джерело: firtka.if.ua

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх