Результатом угоди між Bayer та Microsoft стане створення нового цифрового продукту

1 декабря 2021 в 09:00

3572

Результатом угоди між Bayer та Microsoft стане створення нового цифрового продукту

Угода між Bayer та Microsoft значить дещо більше ніж використання потужностей обробки даних технологічного гіганта Microsoft для цифрових платформ на кшталт Climate FieldView. Внаслідок співпраці повинен з’явитися продукт, який стане новим джерелом доходу як для Bayer, так і для Microsoft. Експерти прогнозують що угода матиме вплив на індустрію AgTech в цілому.


Джеремі Вільямс, керівник компанії Bayer з цифрових рішень для сільського господарства, розповідає, що угода з Microsoft готувалась вже тривалий час. Створена хмарна інфраструктура буде не лише сховищем, компанії створюють новий хмарний набір цифрових інструментів для роботи з даними. 

Співпраця з AgTech компаніями

Нова інфраструктура дозволить пришвидшити появу нових інноваційних рішень в галузі. Зокрема, її зможуть ліцензувати та використовувати численні стартапи.

На думку Вілла Уеллса (засновника Hummingbird Technologies) компанії AgTech, які витрачали роки і мільйони доларів на поглинання, обробку, зберігання і аналіз великих наборів даних (що поєднують погоду, супутникові зображення тощо), зможуть перекласти цю роботу на хмарну платформу Microsoft, заощадивши величезні ресурси. Це дозволить їм зосередитися на створенні прогнозних моделей і алгоритмів аналізу цих даних для клієнтів.

Bayer та Microsoft створюють платформу, яка включатиме фундаментальні можливості по роботі з даними, зокрема, прийом та обробку супутникових зображень. 

Монетизація рішення

В свою чергу Bayer і Microsoft певне розраховують отримати від створеного продукту додатковий потік доходу. Три основних способи створення вартості для Bayer:

1. компанія покращить позиціонувати власних продуктів (насіння, хімічних речовин та сировини) щоб надавати кращи рекомендації щодо їх застосування, та врешті, краще їх продавати. Це стане можливо завдяки збільшенню кількості інформації щодо того як клієнти використовують продукти Bayer, які сільськогосподарські операції виконують та який це дає результат.

2. нова платформа може бути використана для нових бізнес-моделей роботи з клієнтами. Співпраця на умовах розподілу ризиків передбачає, що аграрії будуть платити Bayer за рекомендації, засновані на роботі з даними і прогнозах, на умові гарантії отримання певного результату (урожаю). 

3. через нові цифрові можливості збільшиться екосистема платформи FieldView (наразі має 70 партнерів по платформі).

Конфіденційність даних 

FieldView — це найбільша у світі платформа аналізу даних в сільському господарстві, яка наразі використовується на понад 73 млн га в більш ніж 20 країнах. Значне охоплення також має інший продукт компанії — FarmBeats. Як наслідок, великий  відсоток всесвіту сільськогосподарських даних проходить через монолітну комбіновану платформу Bayer.

В галузі існує давня стурбованість щодо обсягів даних, якими володіють великі підприємства, але  Джеремі Вільямс запевнив, що всі дані надані клієнтами, які використовуються на платформі, збережуть свій приватний характер. Партнерство не змінює заяву про конфіденційність Bayer або FieldView та зобов’язання щодо управління даними клієнтів, які не надаватимуться третім сторонам, як-от Microsoft, без згоди клієнта.

Джерело: agfundernews.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх