Міжнародна виставка пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв

24 декабря 2020 в 11:00

1470

Міжнародна виставка пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв

З 22 по 24 вересня 2021 року на території Національного Комплексу "Експоцентр України" відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка "Індустрія напоїв" "Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв".


"Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв" єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших "вузьких" питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

Мета виставки: демонстрація стану та розвитку пивоварної  галузі, індустрії напоїв,  хмелярства в Україні, подальше поглиблення існуючих і встановлення нових ділових контактів, укладення комерційних угод, демонстрація наукових і технічних досягнень, сприяння покращенню та зростанню культури споживання напоїв.

Виставка гуртує ключових гравців індустрії напоїв, у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, вітчизняних та зарубіжних представників виробництва,  бізнесу, вчених, освітян, засобів інформації, споживачів. Деталі на сторінці заходу

У рамках виставки заплановано наступні заходи:

Проведення круглого столу: "Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі", який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т.п.

Науково-практичний форум "Індустрія напоїв XXI століття", де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.

Семінари:

  • "Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки"
  • "Пиво. Напої.Сучасні технології та інноваційний продукт"
  • "Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу"

В рамках виставки:

  • "Фестиваль творців напоїв" виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.

Дегустаційний  конкурс крафтового пива

Конкурс "Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв" 

Запрошуємо до участі у Міжнародній  спеціалізованій виставці «Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».

Дата: 22 по 24 вересня 2021 року

Контакти: +38 044 593 19 01, +38 067 316 24 06

Email: info@agroinkom.com.ua

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх