Індійський стартап створює рішення, які допомагають фермерам налагодити збут продукції

26 июля 2019 в 18:00

2243

Джерело зображення: rayasolar.com

Джерело зображення: rayasolar.com

В Індії розвинуте сільськогосподарське виробництво. Але фермери не можуть отримувати хороші прибутки через неефективний ланцюжок постачання. Ecozen Solutions ― компанія, що вирішила виправити цю проблему.


Ecozen Solutions —  розпочала свою роботу з 2009 року. Однією з цілей компанії було поглиблення обізнаності аграріїв щодо оптимізації використання енергоресурсів. Це б дозволило індійському агробізнесу розвиватись. 

Спочатку компанія почала розробляти насоси на сонячних батареях, щоб допомогти фермерам ефективно поливати сільськогосподарські культури. Проте розробники швидко зрозуміли, що основна проблема фермерів — це постачання продукції до споживача. Стартап розпочав розробку ще трьох продуктів, які допоможуть фермерам на кожному етапі ланцюга постачання.

Розумне зрошування 

Ecotron — це не просто зрошувальна система, а інструмент прийняття рішень, який використовує IoT, діагностику та прогнозну аналітику для оптимізації зрошення. Це здійснюється шляхом збору даних щохвилини та аналізу їх на веб-серверах компанії.

Холодильна камера нового покоління

Ecofrost — портативна холодильна камера на сонячній енергії, яка вміщує до 5 тонн продукції. Призначене для охолодження та зберігання врожаю відразу після збору. Завдяки широкому діапазону регулювання температури, воно ідеально підходить для зберігання фруктів, овочів, квітів та інших швидкопсувних товарів.

Холодильна камера легко переміщується з одного місця на інше. Система швидко та просто налаштовується. Також може працювати від мережі або генераторної установки. Заряджається за шість-сім годин. Під час похмурої погоди система автоматично перемикається на доступний альтернативний блок живлення, повідомляючи про це оператору.

Ecofrost дозволяє фермерам зберігати свій врожай протягом тривалого періоду часу, очікуючи на сприятливі ціни на продукцію. 

Маркетплейс

Ecozen розробила веб- та мобільні додатки для агроринку, який з'єднує клієнтів Ecofrost з потенційними покупцями, включаючи експортерів. Таким чином, платформа надає можливість зберігати, транспортувати товари у холодильній камері від агровиробника до місця призначення, зберігаючи якість. 

Компанія змінила свою стратегію продажів, орієнтуючись на бізнес-модель B2B2C (business to business to consumer).  

Джерело: agfundernews.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх