https://www.aggeekaggency.com/agrocosmonavty

11 января 2022 в 10:44

2796

https://www.aggeekaggency.com/agrocosmonavty

Вже цього тижня аграрна спільнота зустрінеться на одній з найавторитетніших конференцій про розвиток бізнесу та технологій в сільському господарстві — ОкАгро 2021.


Велика сцена, 6 тематичних секцій, 45 спікерів, майже половина з яких вперше вийде на сцену ділитись унікальної інформацією та висновками які Ви не почуєте більше ніде. Більше 200 учасників будуть підбивати підсумки 2021 року, спілкуватись та обмінюватись корисним досвідом.

На другій конференції будуть виступати ті, хто зростають швидше за всіх, переосмислюють власні стратегії та процеси, хто вміють працювати з новими технологіями та не бояться тестувати їх у себе на господарстві. Але найважливіше - знайшли час,  сміливість та силу в собі вперше вийти на сцену, щоб поділитись досвідом зі своїми колегами. Ми будемо говорити про неминучі трансформації в бізнес-процесах агрокомпаній та про те як гнучко реагувати на зміни не втрачаючи рентабельність,

організатор ОкАгро.

Зі сцени виступатимуть керівники агрокомпаній від 1000 до 300 000 га, які працюють від заходу до сходу України: Андрій Загорулько - керівник  ТОВ "Бурат-Агро" ІМК, Поворознюк Олександр - засновник “АФ П’ятихацька”, Клеман Кусан - керівник “Агро КМР”, Олег Білявець - засновник групи компаній “Biligrain”, ТМ “Мамин Хліб”, Олексій Васильченко - засновник СТОВ “АФ Маяк” та один із ведучих YouTube каналу AGROSPHERA, Іван Мірошніченко - засновник ТМ Zernari, Андрій Капріца - керівник ФГ “Флора А.А.” та інші. 

Серед тем конференції

Управління процесами - спікери секції розкажуть про те як підвищувати ефективність працівників, навички та вміння сучасного керівника, про перехід від ручного управління бізнесом до системного. В цій секції також відбудеться панельна дискусія, на якій обговорять інструменти для управління процесами - що використовують ті кому вдалось систематизувати роботу.

Технології на господарстві - спікери-власники різних господарств розкажуть які технології впроваджували у себе на господарствах, що дійсно спрацювало, а які інвестиції не окупились. Практична секція для тих, хто прийшов перейняти досвід та почути конкретні цифри про технології які одразу можна застосувати на господарстві.

Точне землеробство - гаряча тема 2021 року висвітлювати яку будуть ТОП-експерти в цій сфері. Що робити з непродуктивними гектарами, які елементи точного землеробства працюють і як це застосовувати на своєму господарстві. Чи працює диференційований посів, внесення добрив, аналіз грунту? Всі ці незручні питання можна буде задати експертам та перейняти досвід впровадження точного землеробства більш ніж на 400 000 га.

Програму конференції можна переглянути на сайті  

А так виступали спікери у 2020 році

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх