Хліб буде! Як провідні агрохолдинги працюють в умовах війни

3 марта в 13:28

3156

Поки українські війська нищать ворога. Аграрії забезпечують продовольчу безпеку. Зробили невеликий дайджест, чим займаються найбільші агрохолдинги під час війни?


МХП — безкоштовна курятина в усі регіони

Агрохолдинг активно працює над забезпеченням продовольчої безпеки України. МХП має достатньо продукції для цього і безкоштовно передає продукти Наша Ряба тим, хто найбільше потребує. 

Весь топменеджмент МХП перебуває в Україні на різних підприємствах, які працюють в штатному режимі, де це можливо і безпечно для команди. Ми розуміємо, що їжа сьогодні – не менш важлива, ніж зброя. Наша головна мета – подбати, щоб продуктів харчування вистачило всім українцям

повідомлення в соцмережах МХП

Агрохолдинг допомагає Збройним силам України, Територіальній обороні, лікарням та біженцям.

Якщо комусь необхідна допомога — відправляйте заявки на електронну адресу dopomoga@mhp.com.ua

Бажано подати наступну інформацію, щоб прискорити обробку інформації та зворотній зв’язок:

  1. назва підрозділу/організації/громади
  2. адреса
  3. контактна особа та телефон
  4. можливість самовивозу
  5. орієнтовна кількість продукції
  6. бажаний вид продукції (охолоджена/заморожена)

Також МХП закликає до співпраці щодо логістики та доставки своєї продукції.

Kernel 

Kernel також активно підтримує продовольчу безпеку по всій країні. Холдинг оперативно затвердив великий грошовий ліміт, який щодня сплачуватиметься мережам. Мережі, які в даній програмі Kernel отримуватимуть по 1 000 000 гривень щодня, щоб вони могли роздавати продукти мешканцям, волонтерам і військовим абсолютно безкоштовно.

 

Холдинг намагається налагодити постачання продуктів першої необхідності.

Молочний кластер систематично надає м’ясо та молоко для підрозділів територіальної оборони та військових комісаріатів Збройних Сил України, а також місцевим мешканцям. 

Продовольча безпека країни — була і буде нашим завданням №1. А сьогодні — це особливо актуально. Ми допомагаємо ЗСУ та підтримуємо колег у цей тяжкий час. Робимо те, що вміємо найкраще — продовжуємо гарантувати продовольчу безпеку. Сьогодні частина населених пунктів — заблокована, магазини швидко спустошуються.

Попри обставини, ми робимо усе, аби налагодити безперебійне постачання продукції. Щоб підтримувати запаси їжі, оперативно відвантажили 100 тисяч літрів олії, заповнили п’ять машин консервами, крупами та іншими необхідними продуктами. Вони уже на шляху до магазинів, де їх чекають, як ніколи раніше. Ми не припиняємо роботу. Головна ціль Kernel зараз — залишатися надійним постачальником якісного продукту у кожен куточок країни

із повідомлення на фейсбук-сторінці Kernel.

Для працівників Kernel, яких призвали агрохолдинг надав пакет допомоги:

  • одноразова виплата одразу після вступу до ЗСУ; 
  • фінансування лікування та реабілітації у випадку травми;  
  • матеріальна допомога у разі інвалідності, що обмежує працездатність; 
  • суттєва матеріальна допомога родині у разі смерті. 

Ukrlandfarming

Підприємства, що входять до Групи компаній Ukrlandfarming направляють наразі посилену допомогу нашим Збройним Силам України. Також наші підприємства ТОВ "Агро-Край", ТОВ "Райз-Схід", ТОВ "Райз - Північ", ТОВ "Райз - Полісся" та ТОВ "Поділля Агропродукт" на яких є ферми надають населенню безкоштовно молоко,

із повідомлення в фейсбук.

Астарта

Підприємства Астарти продовжують працювати, щоб підтримувати продовольчу безпеку в Україні. Господарства готуються та проводять весняно-польові роботи, де це безпечно здійснювати. 

Агрохолдинг допомагає військовим та населенню. Передають харчову продукцію. Фасують і відвантажують цукор. Частину молока роздають відразу з ферм. Іншу частину направляють на переробні заводи, які працюють. Також передають фермерам для виготовлення молочної продукції (сир, молоко, масло). 

Вся вироблена таким чином кисломолочна продукція спрямовуєтья для формування продуктових наборів.

Співробітники компанії активно співпрацюють з підрозділами територіальної оборони, задіяні у громадських роботах, займаються волонтерством.

Також компанія готуємо групи для надання психологічної підтримки людям у громадах.

Всі топ-менеджери компанії в Україні і постійно на зв’язку. 

Виробничі процеси не зупиняємо. Продовжуємо працювати, адже наша відповідальність — виготовлення продуктів харчування. Докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти життя наших людей. Дякую, що проявляєте моральну стійкість, впевненість, віру і готовність боротися! Ворог зламає зуби! Ми переможемо!,

із повідомлення Віктора Іванчика на фейсбук-сторінці.

Контінентал Фармерз Груп — за два дні весни внесено добрив на 15 000 га

За два дні весни на полях агрохолдингу внесено добрива на площі 15 000 га. 

Окрім цього Контінентал Фармерз Груп допомагає продукцією. Зокрема відправляють картоплю для населення та військових.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх