Деталі програми підтримки тваринництва, до якої приєднався ще один банк

2 мая 2018 в 12:05

2552

Мінагрополітики підписав з «Кредобанком» меморандум про участь фінустанови у програмі підтримки тваринництва. Програма надає можливість клієнтам банку отримати з бюджету компенсацію відсотків за кредитами, яка може здешевити вартість кредитних ресурсів до 3 % річних в гривні, або ж відшкодувати 25 % суми кредиту.


Зазначена програма передбачена у державному бюджеті України. Розпорядником коштів є Мінаграрної політики.

Для кого?

Відповідно до Порядку використання коштів (№107 від 7 лютого 2018 р.), клієнти банку, що працюють у галузях вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва, аквакультури та залучили в гривні короткострокові кредити для покриття виробничих витрат чи витрат інвестиційного характеру на суму до 100 млн грн, можуть отримати компенсацію відсотків за кредитом. Розмір компенсації — 1,5 % облікової ставки НБУ, але не більше відсоткової ставки за кредитом мінус 3 %.

Часткову компенсацію вартості об"єктів, профінансованих коштом банківських кредитів в розмірі 25 % суми одержаного кредиту можна отримати на відшкодування витрачених інвестиційних витрат. Мова йде про будівництво та реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів для утримання ВРХ, свиней, птиці, доїльних приміщень, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

Як взяти участь?

До програми можуть долучатись підприємства, що беруть або взяли кредити у 2018 році. Для цього клієнтові-позичальнику необхідно подати до банку заяву, копії документів, які підтверджують цільове використання кредитних коштів. Також потрібен витяг з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, чинну на дату подання заяви довідку про відсутність боргу зі сплати податків і зборів та письмову згоду на надання Мінагпрому інформації.

Нагадаємо, раніше Aggeek писав про головні фінансові ризики, які чекають аграріїв в 2018 році.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх