Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги”

5 октября 2022 в 17:30

4509

Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги”

За підтримки компанії 13 громад отримають обладнання для переробки врожаю з метою продовольчого самозабезпечення.


Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи “Сади Перемоги”, щоб допомогти постраждалим від російської агресії українцям забезпечити продовольчу безпеку. 

Проєкт спрямований на ефективне використання місцевими громадами доступних земельних ділянок і наявних ресурсів на вирощування родинами харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні. 

Ініціатива впроваджується проектом “Супровід урядових реформ в Україні” за підтримки Уряду Канади. В рамках ініціативи громади отримують допомогу в нарощуванні обсягів вирощуваних овочів, переробки, зберігання отриманого врожаю, в тому числі шляхом надання належного обладнання (сушки, автоклави, тощо). Частина обладнання закуплена за рахунок фінансування Corteva Agriscience, що допоможе громадам підвищити рівень їх продовольчої безпеки та використовувати вирощену продукцію не лише для власних потреб, а й для тих громад та людей, які найбільше потребують допомоги. 

Допомогу отримали 13 громад трьох областей — Чернігівської, Сумської та Черкаської. У кожній з громад проживає від півтори до десяти тисяч людей, які отримають зиск від допомоги, в тому числі внутрішньо переміщені особи, які були змушені залишити домівки, рятуючись від російської агресії. Серед закупленого за рахунок Corteva обладнання — сушарки, дегідратори, морозильні камери, автоклави і обладнання для консервування. 

Corteva завжди багато зусиль приділяла захисту продовольчої безпеки в усьому світі. З початком війни чимало українських громад відчули проблеми з забезпеченням продовольством через руйнацію продовольчих ланцюжків, тож Corteva не могла залишитися осторонь і підтримала такий важливий проєкт, який допомагає вирішувати ці проблеми. Наша компанія завжди прикладала максимум зусиль для забезпечення продовольчої безпеки в усьому світі, а зараз ми розуміємо, що Україна потребує особливої допомоги в цьому напрямку, і тому ми робимо все залежне від нас, підтверджуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь

Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

Громади високо оцінили допомогу такої великої компанії як Corteva, з чіткою позицією керівництва щодо безумовної підтримки України і припинення роботи на ринку рф. 

Ми щиро вдячні за допомогу компанії Corteva. Врожай наших Садів Перемоги тепер законсервований і чекатиме зими. Для нашої громади це важливий та необхідний внесок, і ми переконані, що з такими партнерами нашим мешканцям не загрожує продовольча криза чи голод

Сергій Залізняк, голова Буцької громади.

Ми високо цінуємо підтримку від партнерських організацій, бо розуміємо, що сьогодні від співпраці громад, бізнесу, держави й міжнародних організацій залежить наше майбутнє. І допомога від компанії Corteva - це особливий внесок у стабільність продовольчої безпеки. Завдяки отриманим автоклавам і сушкам для овочів врожай нашої громади буде годувати наших мешканців протягом усієї зими. Більше того, значну частину врожаю ми вже відклали на потреби нашої армії

Людмила Ткаченко, голова Новгород-Сіверської громади Чернігівщини.

В умовах повномасштабної війни Corteva всебічно підтримує Україну і однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР прийняла рішення вийти з російського ринку. Призупинивши нові продажі, компанія ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф і зосередилася на забезпеченні посівної кампанії в Україні, допомозі фермерам та підтримці вразливих верств суспільства. Зокрема, з метою зміцнення та відновлення жіночого фермерства та підтримки сільських територій Corteva Agriscience проводить освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2022. Програма сприяє розвитку антикризових навичок в учасниць та надає їм можливість виграти гранти на загальну суму понад 2,5 мільйони гривень для відновлення бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

Ми пишаємося такими партнерами, як наші громади, які власними силами забезпечують себе харчами на зиму, і співпрацею з бізнесом, який на безкоштовній основі підтримує українські громади необхідними засобами. Наша співпраця із Corteva Agriscience допомогла десяткам тисяч мешканців українських громад заготовити запаси їжі на зиму та підтримати малозабезпечені родини, ВПО та нашу армію. Саме так ми в тилу разом наближаємо нашу спільну перемогу!

Ірина Тушницька, виконавчий директор проєкту SURGe.

Історично “садами перемоги” називали сади та городи у приватних садибах і громадських парках у США, Великій Британії, Канаді, Австралії під час Першої та Другої світових воєн, які закладали для покращення забезпечення продовольством та підтримки морального духу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх