Cервіс корекції CenterPoint RTX від Trimble підвищує точність роботи

22 ноября 2021 в 11:00

3048

Cервіс корекції CenterPoint RTX від Trimble підвищує точність роботи

Новий навігаційний контролер Trimble NAV-900 — GNSS-приймач, що забезпечує точне позиціонування техніки — дозволить отримувати поправки в чотири рази швидше (5 хвилин замість 20) і працювати в полі з точністю 2,5 сантиметра.


Зростання швидкості конвергенції пов’язане з включенням сузір’я супутників навігаційної системи BeiDou-III (BDS-III). Таким чином загальна кількість супутників зросла на 25%. Додаткові супутники в поєднанні з нещодавно випущеною технологією Trimble ProPoint на контролері GNSS NAV-900 і службою CenterPoint RTX забезпечують доступність сигналу вздовж лісів, лісових смуг і балок (на 40% більша доступність точного позиціонування). 

Сервіс корекції Trimble CenterPoint RTX використовує технологію Trimble RTX — дані точного позиціонування з глобальної мережі опорних станцій уточнюються завдяки поправкам з супутників.

Наша місія — забезпечити швидке та надійне, просте у використанні та високоточне позиціонування скрізь, де це потрібно фермерам. Завдяки цьому останньому прориву в продуктивності CenterPoint RTX ми досягли ключового моменту, коли фермери можуть скористатися перевагами продуктивності на рівні RTK у простій у впровадженні, економічно ефективній, глобально доступній службі корекції.

Ліза Ветербі, генеральний менеджер Trimble Advanced Positioning.

Точність позиціонування рівня RTK без локальної базової станції

За даними Trimble, служба корекції CenterPoint RTX у поєднанні з технологією Trimble ProPoint нового покоління дозволяє аграріям досягти точності роботи техніки на рівні RTK без локальної базової станції. Дані поправок можна отримати через стільниковий IP або супутниковий L-діапазон.

Рішення доступне для навігаційного контролера Trimble NAV-900

Підвищення продуктивності доступне для користувачів навігаційного контролера Trimble NAV-900. Приймач працює з кількома сузір’ями які використовуються для рішень точного землеробства: GPS, ГЛОНАСС, Galileo і відтепер BDS-III.

Джерело: futurefarming.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх