Благодійна ініціатива допомоги українській аграрній спільноті від "Агрокебети", УКАБ та Land Club

13 апреля 2022 в 11:00

3524

Благодійна ініціатива допомоги українській аграрній спільноті від "Агрокебети", УКАБ та Land Club

Ці спільноти збирають кошти для аграрних коледжів – не лише на гуманітарні товари, але й на те, що допоможе відновити навчання у будь-якому форматі та дозволить не втратити освітній потенціал українського агробізнесу.


Причини створення благодійної організації

Багато будівель зруйновано, а вцілілі — перетворились на притулки для студентів та викладачів, як власних, так і біженців з інших регіонів. У зв’язку з цим сформувалась гуманітарна криза через внутрішню евакуацію: студенти та викладачі аграрних університетів та коледжів Півдня, Сходу, Центру та Півночі змушені були покинути домівки та роботу і переїхати до більш безпечних районів Західної України. Без речей, без запасів харчів, а подекуди — без усього.

У багатьох коледжах немає електрики, опалення та води — особливо у Чернігівській, Київській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях. Незважаючи навіть на це, студенти бажають продовжувати навчання задля майбутнього української аграрної галузі та світової продовольчої безпеки.

Що потрібно для її функціонування?

  • Фінансова допомога для закупівлі потрібних речей для студентів та лекторів та їх родин, які змушені покинути домівки та потребують, крім іншого, спальних мішків, харчів, ліків, води та іншого.
  • Освітня допомога, щоб підтримати річними стипендіями найкращих студентів та запропонувати їм пройти практику на аграрних підприємствах в безпечних регіонах чи на фермах за кордоном.
  • Технічна допомога, щоб відновити дистанційне навчання, профінансувавши закупівлю необхідного обладнання: ноутбуки та іншу техніку, а також програмне забезпечення.

Як підтримати благодійний проєкт?

Якщо Ви маєте можливість надати вказану допомогу — скористайтесь банківськими реквізитами або звертайтесь до керівника проєкту — Анатолія Циркуна. Посилання на банківські реквізити тут.

Про благодійний проєкт

Благодійний проєкт реалізується у партнерстві з освітнім проєктом “Агрокебети”, Асоціацією “Український клуб аграрного бізнесу” та громадською організацією “Ленд Клуб”.

Більше інформації про ініціативу читайте тут!

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх