Agrohub запускає новий проект — Інноваційні пріоритети аграрної галузі України

20 февраля 2018 в 16:02

6084

У лютому 2018 року Agrohub розпочинає новий консультаційно-дослідний проект — Інноваційні пріоритети (Innovation Agenda).


Комплексне дослідження допоможе компаніям сформувати і задокументувати запит на технології, визначити точки розвитку, побудувати процес інтеграції нових технологій, почати практичну взаємодію зі стартапами, підприємцями, науковими інституціями.

Методологія дослідження — діагностика агрокомпаній, виявлення їхніх пріоритетних потреб, побудова ефективної моделі впровадження інновацій, як внутрішніх, так і в рамках концепції Open Innovation.

Це відправна точка для системного розвитку інновацій в будь-якій компанії. В результаті у компанії з'являється документ, що відповідає на три питання: які інновації у нас в пріоритеті; яким чином ми впроваджуватимемо їх; якого ефекту ми очікуємо

каже Юлія Порошенко, засновниця Agrohub.

Зацікавленість в Innovation Agenda вже підтвердили Алекс Ліссітса, генеральний директор агрохолдингу "ІMK", та Петро Мельник, виконавчий директор AGRICOM GROUP. Також вже проведені перші установчі зустрічі у рамках дослідження. Обидві компанії налаштовані на інтеграцію у своє виробництво та інші бізнес-процеси новітніх технологічних рішень.

Пізніше результати цих досліджень будуть об'єднані в єдиний звіт про інноваційні пріоритети аграрної галузі України

зазначає Кирило Криволап, Асоційований Партнер інноваційної міжнародної компанії.

CIVITTA", за підтримки якої Agrohub проводить дані дослідження.

Проект фінансується агрокомпаніями-замовниками.

Ролик про Інноваційні пріоритети.

Нагадуємо, що Agrohub є організацією, яка сприяє проникненню інновацій в український агросектор, об'єднує зусилля численних гравців в галузі для досягнення колективних переваг. У листопаді 2017 року Agrohub, спільно з Radar Tech і МХП, запустив акселератор для стартапів MHP accelerator. У січні 2018 року Agrohub організував дискусійну панель про український агробізнесі під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі (детальніше про неї читайте тут). Також організація уклала освітнє партнерство з Києво-Могилянської бізнес-школою [kmbs].

Джерело: Agrohub.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх