Agro Hackathon — площадка для інноваційних рішень в агробізнесі

29 октября 2021 в 13:00

3267

Цього тижня вперше відбувся хакатон, присвячений інноваціям саме в агросфері — Agro Hackathon, де 2️5 вітчизняних команд мали нагоду публічно презентувати свої розробки одним з найбільших гравців і інвесторам в агросекторі України й отримати круті призи.


Дводенний агро хакатон став майданчиком для стартапів, що лише ранніх стадій розробки своїх рішень, а також фахівців в сфері IT та хардверних інновацій в сфері AgroTech! Кожен мав змогу презентувати своє рішення та отримати критично важливі зауваження і рекомендації, що стосуються своїх продуктів. 

За оцінками експертів, перше місце виборола команда Вкурсі Землі, яка надає аналітику для ефективного управління земельного банку. Друге місце — FlyAGData, рішення для накопичення, зберігання, візуалізації та аналізу усіх даних, а третє — Fruittorg, перша фруктова біржа України.  

Переможці отримали потужний подарунок у вигляді інноваційних тревел ваучерів на покриття витрат на Agro Innovation Week Dubai в Дубай, можливість пілотувати продукти у корпораціях-партерах заходу, а також від Aggeek як головного медіапартнера заходу — сертифікати по 15 тис. грн на промопідтримку!

Протягом заходу також відбулась презентація каталогу “Інноваційні рішення в агро”, в якому зібрано всі інноваційні компанії з агроіндустрії.

Захід був організований  Ukrainian Startup Fund спільно з ISE - Innovation Startup Entrepreneurship та Міністерство аграрної політики та продовольства України, з метою пошуку перспективних стартапів та створення успішних кейсів в аграрній галузі. Наша команда Aggeek стала головним медіапартнером заходу!

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх