Bayer запускає безкоштовний онлайн-курс для аграріїв

Компанія переконує, що онлайн-курс BayG.A.P. допоможе аграріям підвищити продуктивність і дохід шляхом впровадження практик сталого сільського господарства.

Курс успішно стартував минулого року у іспанській версії та був спрямований на підтримку аграріїв у Латинській Америці. Тепер Bayer  пропонує версію англійською мовою. Для участі в програмі треба зареєструватися. Курс безкоштовний та доступний у всьому світі. Триватиме він з 28 травня до 16 липня 2018 року.

Програма була розроблена у співпраці з Міжамериканським інститутом зі співпраці в галузі сільського господарства (IICA). "Цей онлайн-курс — важливий крок у напрямку нових економічних можливостей для дрібних фермерів та впровадження практик сталого сільського господарства", — каже Рональд Гендель, керівник глобального відділу Food Chain Relations компанії "Байєр".

Онлайн-курс має одинадцять модулів, де мова йде про інтегровану систему боротьби з бур'янами (IPM), безпечне використання ЗЗР, безпеку харчових продуктів тощо. Також є модуль про здоров'я бджіл.

Нагадаємо, раніше Aggeek писав про 4 найбільш оплачувані технологічні професії агробізнесу майбутнього.

Понравилось? Лайкни нас на Facebook